BLOG

DJ pentru nunta si petrecere – EventStiLL

Cauti un DJ pentru nunta sau alt tip de petrecere? Ai ajuns in locul potrivit, punem la dispozitia mirilor servicii complete pentru nunta:

  • DJ
  • Solisti
  • Foto
  • Video
  • Momente artistice
  • Lumini arhitecturale
  • Fum greu
  • Bar mobil

Haide sa iti organizam nunta impreuna!

Servicii complete pentru nunta cu Event Still

Cu o experienta indelungata si sute de evenimente la activ, ne pricepem sa iti oferim pentru nunta ta servicii de calitate. Echipa noastra este formata din profesionisti, care stiu sa scoata ce este mai bun din moment, la preturi negociabile. Asadar, daca ai nevoie de unul dintre serviciile noastre sau mai multe, haide sa vorbim.

Stim sa ne mulam pe cerintele tuturor clientilor nostri, astfel incat sa aiba o nunta de vis. Mergem si la altfel de petreceri, precum baluri, majorate, botezuri etc. Totusi, ne place foarte mult sa fim prezenti la nunti si sa facem atmosfera asa cum isi doresc mirii. Pachetul de DJ pentru nunta + solist este unul foarte des cerut, deoarece preturile sunt convenabile, in schimb atmosfera este una de neegalat.

Pe pagina noastra de Facebook puteti vedea video-uri cu evenimentele unde am fost DJ pentru nunti si nu doar. Echipa noastra este intotdeauna disponibila ca si data, pentru ca este formata din mai multi profesionisti.

DJ pentru nunta si petreceri

Catalin este DJ in echipa Event Still. Este un profesionist jovial, cu care te poti intelege foarte bine in ceea ce priveste atmosfera creata prin muzica. Colectia lui de piese este enorma, iar echipamentul este unul de calitate, care functioneaza perfect. La orice nunta a fost a stiut sa faca atmosfera si sa sublinieze stilul mirilor, astfel incat toti invitatii sa se distreze. De multe ori, alaturi de el merge si Ruxi, fotografa noastra de exceptie.

Asadar, daca doriti servicii pentru nunta la preturi competitive, nu ezitati sa ne contactati la 0736.618.444. Va vom prezenta pe larg oferta noastra pentru nunti si vom afla exact de ce aveti nevoie.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *